Edit Content
Dizajnujeme vaše zážitky!

Kontakt

MUSIC ARTISTS PR MGMT

Máme viac ako 18 ročné skúseností s 360 manažmentom hudobných umelcov a s rôznymi programovými a umeleckými produkciami aj mimo SR. Taktiež máme skúsenosti s vydavateľskou produkciou a tvorbou ako CD, digital, audiovizuálna tvorba, web a sociálne siete. S našimi umelcami spoločne kreujeme rôzne aktivity a pomáhame im pri ich tvorbe. Spolupracujeme s umelcami o ktorých vieme, že sú 100 percent profesionáli a pôsobia na scéne dlhé roky. Máme mnoho pozitívnych referencií od našich klientov, pretože vieme, čo naši klienti očakávajú. Budeme radi, keď sa na nás obrátite!

JURAJ ZAUJEC!

Juraj už hral po celom svete. Od jeho 17-tich rokov vystupoval v krajinách ako USA, Karibik, Japonsko, Kanárske ostrovy atď, nie je miesta na svete...

Juraj Zaujec, multiinštrumentalista, spevák a skladateľ kariéru začal počas štúdia na konzervatóriu a skúsenostiach v lokálnych kapelách. So svojou kapelou Midnight Spirits, odišiel v roku 2002 na viacročné angažmá do zahraničia. Počas rokov 2002 - 2008 vystupovali v rôznych krajinách od Japonska až po Kanárske ostrovy. Na jar 2010 absolvoval trojtýždňové angažmá v USA ako hosťujúci člen medzinárodnej kapely Shipping Wizzards. Po návrate na Slovensko sa okrem sólovej kariéry začal venovať spolupráci s viacerými interpretmi, predovšetkým s Lacom Lučeničom, Martinou Schindlerovou, Ottom Kollmanom a Petrou Humeňanskou. V rovnakom čase založil projekt CastELANs, ktorý hrá to najlepšie z tvorby kapely Elán, ako spevák a gitarista sa stal členom projektu Satisfactory Laca Lučeniča. V jeseni 2011 sa rozhodol zúčastniť projektu Hlas Česko Slovenska. Juraj vystupoval v programe Legendy popu, kde zaspieval známe hity Waldemara Matušku, Karola Duchoňa, Ivana Krajíčka, Dalibora Jandu či Karla Gotta. Niekoľkokrát vystupoval aj v programe Chartshow a ďalších tv shows. Juraj vystupuje so svojou kapelou - poprední, top slovenskí muzikanti, a aj v tandeme so speváčkou Svetlanou Rymarenko a Jankom Balážom. Juraj je aj členom skupiny MODUS a vystupuje aj v skupine Čarovné Ostrohy a Fragile. Jurajov singel "Štiavnica" si našiel cestu práve k obdivovateľom tohto mesta a prírody, vypočulo si ho už vyše pol milióna ľudí.

MARTIN MADEJ!

Martina nie je potrebné predstavovať.Prvýkrát spieval a tancoval na pódiu ako 3 ročný v detskom folklórnom súbore.  Ako 5 ročný už absolvoval prvé nahrávky v štúdiu. Boli to albumy ľudových piesní pre deti "Kukulienka kde si bola" a “Dýnom Dánom”.  Keď mal 8 rokov, vybral si ho Peter Nagy v konkurze pre album Peter Nagy a deti 2, ktorého pilotným singlom bola pieseň Bobi. Aj vďaka tomuto hitu album dosiahol viac ako 45 000 predaných nosičov a ocenenie "Double Platinová platňa". Svoj prvý sólový album vydal ako 10 ročný vo vydavateľstve BMG. Za viac ako 12 000 predaných nosičov získal Zlatú platňu. Vyštudoval VŠMU v Bratislave, odbor Muzikálové herectvo u profesora Martina Hubu.  V New Yorku absolvoval stáž u uznávaného učiteľa spevuJustina Stoneyho.  Je členom vokálnej skupiny FRAGILE. Okrem spevu, tanca a herectva, má bohaté skúsenosti s moderovaním firemných podujatí a vďaka svojej angličitne aj na medzinárodnej úrovni.

KARMEN PÁL-BALÁŽ!

Prvýkrát jej meno výrazne zarezonovalo v známej speváckej súťaži Česko – Slovenská Superstar v roku 2018, kde sa prespievala až do superfinále a umiestnila sa na krásnom treťom mieste. Spomedzi účastníkov zo Slovenska sa Karmen umiestnila najlepšie. V januári 2019 vydala svoju prvú pesničku s názvom Anjel, ktorú jej zložil známy slovenský spevák Adam Ďurica. Anjel lámal rebríčky hitparád, dva týždne po sebe bola najhranejšou slovenskou pesničkou. Darí sa jej aj vo svete digitálu, keďže na YouTube videoklip nazbieral už cez 6 miliónov videní. Spolupráca s Adamom sa vyvinula až do vydania debutového albumu s názvom Kúzlo na jeseň roka 2019. Prvýkrát sa na obrazovkách ukázala ešte pred Superstar v maďarskej talentovej súťaži X-Faktor 2017. Neskôr v roku 2021 bola úspešnou účastníčkou v ďalšej maďarskej talentovej show na formát „Tvoja Tvár Znie Povedome“, kde sa umiestnila na štvrtom mieste. Keďže Karmen je tiež klaviristkou, vždy bola zástancom živej hudby. Po viacerých rokoch hrania s rôznymi formáciami sa jej ustálila štvorčlenná kapela z mladých, no skúsených muzikantov. 

SVETLANA RYMARENKO!

Svetlana je popredná slovenská speváčka svetovej úrovne s jedinečným hlasom, ktorý v danom regióne len tak nenájdete. Svetlana je členkou slovenskej vokálnej skupiny Fragile. Vystupuje aj so svojou kapelou a má viacero svojich hudobných projektov.

DÁŠA KOSTOVČÍK!

- singer, co-writer, author from Slovakia
- co-writer and singer  of song Hey now by Peter Bic Project, which was used for the worldwide commercial for SKODA RAPID. This song was also used in several  TV shows, TV series and movies in Slovakia and Czech republic. It was number one radio hit for several months in Slovakia, Czech republic, Slovenia and it was rotated in many other countries, for example: USA, Denmark, Germany, Norway, Poland, Serbia, Croatia and many others.
- co-writer and singer  of song Thinking about you by Peter Bic Project, which became the top played song in Slovak radios for the year 2013 and became the theme song of Slovak Tv serie KLAN.
- co-writer and co-producer  of slovakian band Peter Bic Project´s albums  Say it Loud and Just a story, whose brought them many music awards in Slovakia.
- co-writer of songs of many other slovakian artists from different genres of music, but especially from pop, dance, but also jazz, folk and world music.
- like a singer performed at several festivals in Europe, such as SOPOT festival in Poland  and at many shows as a headliner, and with a band Peter Bic Project in Slovakia, Czech republic, Sweden, Poland, USA, Slovenia, Croatia, Hungary.
- Dasa was played on one show with names like ROXETTE, PAROV STELAR, KOSHEEN and RUDIMENTAL.

PAUL LEAK!

I was a member of many bands from my age of 16, what was useful to train my composing and interpretative skills as a pianist. First band was the rock-band called The Skivers, with which we participated on a few competitions. Later, it was the jazz-funk band called Chocolate Vanilla. I was a member of a few jazz-bands, like Young Jazz Session and TOP Big band Prešov. For a short while, I became a part of The 1st Pink Floyd Revival Band, which was a great experience, because from my childhood, I’m a huge fan of Pink Floyd. Later I became a member of Peter Bic Project, where I gained invaluable experiences and travelled many countries of the world. From 2016, I am a member of Dasa Kostovcik Band, where I am working as a composer, producer and keyboard player. Occasionally, as a guest, I play on the keyboards in the other projects (Marek Szarvas Project, Erwin Kite) and with The State Philharmonic Orchestra of Kosice. I am also involved in music production and in composing the stage music.

IGOR KUCER!

Igor Kucer študoval husle na konzervatóriu v Košiciach a Vysokej skole múzických umení v Bratislave.V tom čase pôsobil ako člen komorného orchestra Mladí Bratislavskí sólisti. V Kyjeve úspešne absolvoval Akadémiu múzických umení P. I. Čajkovského v obore operný a komorný spev pod vedením prof. Vladimíra Tymochina a prof. Mishu Didyka. Taktiež absolvoval doktoranské štúdium pod vedením prof. Zoji Lichtman. Už počas štúdia pôsobil ako sólista divadla P.I.Čajkovského. V danom čase pod vedením popredných dirigentov Leva Gorbatenka a Alli Kuľbaby stvárnil úlohy Lenského z opery Eugen Onegin, grófa Almavivu z opery Barbier zo Sevilly, Alfreda z operety Netopier, atď. Ako sólista sa predstavil v Národnom divadle v Brne v úlohe Pierra Bezuchova v opere Vojna a mier (S. Prokofieva) s dirigentom Sergeyom Politikovom a v opere W. A. Mozarta Idomeneo s dirigentom Casparom Richterom a Jakubom Kleckerom, kde stvárnil titulnú postavu Idomenea. So Štátnou operou Praha ho spája spolupráca pri projekte realizácie opery Traviata, kde sa predstavil v úlohe Alfreda. V Štátnom divadle v Košiciach sa ako sólista uviedol v opere G. Rossiniho - Barbier zo Sevilly (Almaviva), W. A. Mozarta - Čarovná flauta (Tamino) a W. A. Mozarta - Don Giovanni (Don Ottavio). Pravidelne spolupracuje s Kyjevskou filharmóniou, Symfonickým orchestrom rozhlasu a televízie v Moskve, Košickou filharmóniou, Plzeňskou filharmóniou, komorným orchestrom Virtuosi di Praga, Musica Minore a orchestrom Štátnej opery v Budapešti (Failoni orchestra). Taktiež ho viaže spolupráca so 100 členným cigánskym orchestrom z Budapešti, s ktorým sa predstavil v Steel aréne v Košiciach. Okrem koncertných aktivít doma na Slovensku a v Čechách sa predstavil aj v Mexiku, Japonsku, Taliansku, Ukrajine, Rusku, Poľsku, Maďarsku, Anglicku, Španielsku a Nemecku. V súčasnosti sa venuje aj projektom spájajúcim rôzne žánre, prepojením sveta opery a klasickej hudby s jazzom, rockom, pop music a ľudovou hudbou. Ide najmä o spoluprácu s Emotion Group, AMC Trio, Prešovský dixieland, Inside Group, Zlaté husle, LH Zemplín atď.

koncertov
0 +
rokov skúseností
0 +
zastupovaných umelcov
0 +
celkový obrat honorárov
0 mil+

Kontaktujte nás

Stretnime sa, zavolajme si, napíšte nám

Kontakt

Fakturačné údaje

Copyright © 2024 PR MGMT